Zespół

Zespół


VEZUN PROPERTY – nieruchomości szyte na miarę.

Na miarę. Dopasowane. Idealnie skrojone. Wyszukane i zaprezentowane z najwyższą starannością.
Jak w ekskluzywnym atelier…

VEZUN PROPERTY to kameralny zespół doświadczonych i pełnych pasji specjalistów, dla których  każda nieruchomość to nowe wyzwanie, a każdy Klient to źródło kolejnych inspiracji.

Nie tworzymy od podstaw czegoś zupełnie odkrywczego, ale w najlepszy sposób chcemy wykonać dla Państwa wszystko to czego byśmy sami od rynku nieruchomości oczekiwali. Narzędzia naszej pracy już są, trzeba je tylko umiejętnie wykorzystać. Cały proces obrotu nieruchomości pozostaje w rękach właścicieli firmy, którzy osobiście dopilnują wszystkiego po najmniejszy detal.  Tylko w ten sposób gwarantujemy, że nasza praca wykonywana jest  z należytą starannością i z zachowaniem pełnej kultury biznesowej.

NIERUCHOMOŚĆ w naszym biurze to nie tylko dach nad głowa lub grunt pod nogami. To również dobrze zainwestowany kapitał na chwilę obecną i przyszłość. Celem naszych działań jest zapewnienie Klientom poczucia komfortu przy podejmowaniu decyzji związanych z obrotem nieruchomościami. Stworzenie perspektyw dobrego inwestowania. To szczególnie ważne, gdy mówimy o nieruchomościach – miejscach gdzie żyjemy, pracujemy, które mają być naszym azylem i powodem do radości.

Zapewniamy kameralną atmosferę oraz dyskrecję. Zależy nam aby jakość świadczonych przez nas usług była warta dalszej rekomendacji. Pozostajemy do Państwa dyspozycji  7 dni w tygodniu, a czas spotkań dostosowujemy do Państwa możliwości i preferencji.

Sylwia Dzieniszewska – Właściciel i Pomysłodawca

kom: 505 45 31 21
email: biuro@vezun.pl

Piotr Dzieniszewski – Współwłaściciel

kom: 515 24 18 18
email: biuro@vezun.pl

Artur Dzieniszewski – Fotograf

Bartłomiej Pawelec – Partner (Białołęka)

kom: 502 05 17 37
email: bartlomiejpawelec@vezun.pl

Agnieszka Gawerska – Partner

kom: 519 80 70 45
email: agawerska@vezun.pl

Joanna Pawelec – Partner (Białołęka)

kom: 603 95 83 19
email: joannapawelec@vezun.pl