1 389 000 PLN 16 341 PLN/m2WarszawaWilanówul. Sarmacka85 m23 Pokoje2 Garaże
  • Polski
  • English

Apartament o pow. 85 mkw, 3 pokoje, balkon, taras, Miasteczko Wilanów.

Lokalizacja/Inwestycja

Apartament zlokalizowany jest na trzecim piętrze w czteropiętrowym apartamentowcu przy ul. Sarmackiej na Miasteczku Wilanów. Budynek z wewnętrznym patio, chroniony i monitorowany 24h.

Osiedle znajduje się w bliskim sąsiedztwie barokowego pałacu  w Wilanowie, kompleksu parkowego oraz wielu ścieżek rowerowych, które stwarzają doskonałe warunki do wypoczynku na świeżym powietrzu. W pobliżu apartamentowca znajduje się także wszelka niezbędna infrastruktura handlowa, usługowa, oświatowa i kulturalno-rozrywkowa. Wielką zaletą lokalizacji jest również to, że osiedle jest położone w nieznacznej odległości od środków komunikacji miejskiej, a podróż samochodem do centrum zajmie nam jedynie 15 min.

Apartament

Oryginalny i niepowtarzalny, wykończony w wysokim standardzie. Apartament składa się z:

  • aneksu kuchennego połączonego z salonem,
  • sypialni,
  • gabinetu,
  • łazienki z wanną,
  • holu z licznymi szafami,
  • balkonu
  • tarasu.

Przestronny, słoneczny salon ze wschodnią ekspozycją połączony jest z obszerną kuchnią. Kuchnia została wyposażona w sprzęt AGD wysokiej klasy. Meble w kuchni zostały wykonane z na zamówienie. Apartament posiada wygodną sypialnię oraz gabinet z orientacją na południowy zachód. Łazienka z wanną jest nowoczesna utrzymana w tej samej aranżacji co pozostała część apartamentu. Z salonu wyjście na duży taras ok 16 mkw, z sypialni i gabinetu wyjścia na drugi balkon. Apartament klimatyzowany.

Do mieszkania przynależą 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym (platforma), płatne dodatkowo 55.000zł oraz bardzo duża komórka lokatorska o pow. 10mkw, płatna dodatkowo 55.000zł

Zapraszamy serdecznie na prezentację nieruchomości.

Apartment: 85 sqm, 3 bedrooms with living part, terrace, balcony, Wilanów.

Location

A beautiful apartment located in comfortable building on the Miasteczko Wilanów at Sarmacka street. Perfect location: close to public transport and numerous services. The building has security and underground garages. The apartment located on the third floor. The local area offers an excellent array of amenities, e.g. shops, restaurants, cafes, parks and playgrounds for children.

Apartment

Consists of an open-plan modern kitchen, dining and lounge room, 2 bedrooms, bathroom (with a bathtub), hol, terrace and balcony. The flat boasts huge, fitted furniture, wood floors and high-quality household appliances. The apartment has air conditioning.

The apartment includes 2 parking spaces in the underground garage (platform), additionally payable PLN 55,000 and a very large storage room with an area of ​​10 m2, additionally payable PLN 55,000.

We recommend this offer.

 

Przedstawiona wyżej oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Firma VEZUN PROPERTY dokłada wszelkich starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były rzetelne i aktualne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń Sprzedających.
Vezun Property – PRIVATE REAL ESTATE ADVISOR

Lokalizacja/Inwestycja

Apartament

• aneksu kuchennego połączonego z salonem,

Zapraszamy serdecznie na prezentację nieruchomości.

 

Doradca ds nieruchomości
Piotr Dzieniszewski tel: +48 515 24 18 18 biuro@vezun.pl
Kontakt do Doradcy:
Piotr Dzieniszewski tel: +48 515 24 18 18 biuro@vezun.pl
Podsumowanie nieruchomości
Numer oferty: 1716
Miasto: Warszawa
Dzielnica: Wilanów
Województwo: Mazowieckie
Ulica: ul. Sarmacka
Powierzchnia: 85 m2
Ilość pokoi: 3 Pokoje
Ilość łazienek: 1
Balkon: Tak
Taras: Tak
Komórka: Tak
Garaż: 2
Budynek: Apartamentowiec
Piętro: 3/4
Winda: T
Cena/m2  : 16 341 PLN/m2
Cena: 1 389 000 PLN
Zobacz nieruchomość na mapie

Ciekawe oferty

Sprzedaż
985 000 EUR12 313 EUR/m2
Port D'andratx
Port D'andratx
80 m2
3 Pokoje
2 Garaże
Sprzedaż
315 000 EUR4 773 EUR/m2
Palma de Mallorca
Camp d’Serralta
66 m2
3 Pokoje
Sprzedaż
529 000 EUR8 397 EUR/m2
Cala d'Or
Cala d'Or
63 m2
3 Pokoje
2 Garaże