Szczegóły nieruchomości

1002 Piekna 198 mkw 5 pok

6 100 000 PLN 30 808 PLN/m2WarszawaŚródmieścieul. Piękna198 m25 Pok.2 Garaże
  • Polski
  • English

Apartament o pow. 198 mkw, 5 pokoi, balkon, Śródmieście.

Lokalizacja/Inwestycja

Apartament zlokalizowany w ekskluzywnej kamienicy przy ul. Pięknej w samym centrum Warszawy.

Kamienica po całkowitej rewitalizacji, z przepiękną klatką schodową, windą, portiernią i wewnętrznym patio. Usytuowanie w centrum Warszawy daje nam możliwość korzystania ze wszelkich uroków miasta bez konieczności poruszania się autem. Stąd wszędzie jest blisko, wokół pełno stylowych restauracyjek, przytulnych knajpek i ciekawych sklepów.

Apartament

Zaprojektowany przez znaną pracownię architektoniczną i wykończony w najwyższym standardzie, którego na rynku warszawskim szukać jak na lekarstwo. Apartament tylko dla najbardziej wymagających klientów o wysublimowanym guście, ceniących piękno, jakość, unikalność i design.

Wytworny, elegancki, o kunsztownej prostocie, minimalistyczny z wyraźnym podziałem na strefę dzienną (salon, aneks kuchenny, toaleta oraz hol) i podwójną prywatną (w pierwszej części znajduje się mały holi i 2 sypialnie z własnymi łazienkami, w drugiej holi i sypialnia główna połączona z gabinetem i łazienka) zachwyca butikowym wykończeniem. Piękne meble, lampy, nieskazitelna biel ścian, dyskretne oświetlenie, czarno- biała mozaika na podłodze w holu i łazience to tylko niektóre elementy z całej kreacji.

Kuchnia połączona z salonem to przestrzeń utrzymana w tej samej kolorystyce, dlatego granica między nią a salonem zaciera siei z perspektywy salonu i trudno ją dostrzec. Kuchnia minimalistyczna oszczędna w formie. Głównym jej elementem jest wyspa w kształcie postumentu w którym ukryte są szafki kuchenne, zlewozmywak i płyta do przygotowywania posiłków. Projekt nowoczesnej zabudowy w tym wysmakowanym wnętrzu równoważy historyczne elementy surowej ściany, które pojawia się w części dziennej.

W części jadalnianej główne miejsce zajmuje reprezentacyjny, stół na pomarańczowych nogach przy którym tłoczą się znakomite krzesła. Zawieszone nad nim kuliste lampy wytwornie brylują nad stołem. Tuż za jadalnią kanapy światowej klasy ikony designu – idealne miejsce do czytania i kontemplacji a obok nich ekscentryczna lampa firmy Moooi. Część dzienna nie szokuje nas skomplikowaną bryłą, kolorami czy dodatkami dekoracyjnymi, wręcz przeciwnie swój urok zawdzięcza prostocie i niewymuszonej elegancji.

Hol, który dzieli na dwie strefy apartament przywodzi  na myśl wyszukaną suknię i prowadzi nas do pięknie zaaranżowanej sypialni z pokojem kąpielowym. Oszczędna w stylu sypialnia dzięki prostemu i eleganckiemu rozwiązaniu zyskała niebanalną oprawę. Pokój kąpielowy jest wyznacznikiem dobrego gustu i smaku. Na stałe wpisano tu ikony światowego wzornictwa które zachwycają swoim pięknem, elegancją i ponadczasowością.

Wnętrze tego wysokiego na ponad 3,5 m apartamentu jest oryginalne i efektowne, nic wiec dziwnego, ze jego wystój wprowadza nas w niebywały komfort odpoczynku. Apartament z przepiękną stolarką wewnętrzną i wyszukanym oświetleniem. Szlachetność form, jaką wprowadzają meble i dodatki sprawia, ze ma on reprezentacyjny charakter i nie ma tu miejsca na przypadkowość.

W cenie zakupu zawarte są dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz 2 komórki lokatorskie.

Zapraszamy serdecznie na prezentacje jednej z niewielu takich perełek na warszawskim rynku.

Kontakt do Doradcy:

Piotr Dzieniszewski
tel: 515 24 18 18

Apartment 198 sqm, 5 rooms, balcony, downtown. Height: 3,5 m.

Location / Investment

The apartment is located in an exclusive townhouse at Piękna Street in the very center of Warsaw (in a quiet place- second line of buildings). The apartment is completely revitalized, with a beautiful staircase, elevator, concierge and internal patio. Location in the center of Warsaw gives us the opportunity to enjoy all the charms of the city without having to move around.

The location is full of stylish restaurants, cozy pubs and interesting shops.

Layout:

Apartment designed by a well-known architectural studio and finished in the highest standard, very rare on Warsaw market. Apartment only for the most demanding customers with a sublime taste that values beauty, quality, uniqueness and design.

Sophisticated, elegant, minimalist design with a distinct division into:

The living area:

  • living room, kitchenette,
  • toilet and hall)

Double private area: first part includes :

  • small hallway
  • 2 bedrooms with own bathroom,

Second part delights with a boutigue finish and includes:

  • hallway and master bedroom
  • study room and bathroom

Stylish furniture and beautiful, modern lighting. Modern minimalism in the kitchen.

The daily part delights with both: elegance and simplicity.

The purchase price includes two parking places in the underground garage and two storage rooms. We cordially invite you to presentations of one of the few such gems in the Warsaw market.

We recommend this offer.

Kontakt do Doradcy:

Piotr Dzieniszewski
tel: 515 24 18 18

Przedstawiona wyżej oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Firma VEZUN PROPERTY dokłada wszelkich starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były rzetelne i aktualne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń Sprzedających.
Kontakt do Doradcy:
Piotr Dzieniszewski
tel: +48 515 24 18 18
biuro@vezun.pl
Miasto: Warszawa
Dzielnica: Śródmieście
Ulica: ul. Piękna
Powierzchnia: 198 m2
Ilość pokoi: 5 Pok.
Ilość łazienek: 3
Balkon: Tak
Komórka: 2
Garaż: 2
Budynek: Apartamentowiec
Winda: T
Cena/m2   30 808 PLN/m2
Cena:6 100 000 PLN
Numer oferty: 1002
Mapa

Ciekawe oferty

Sprzedaż
1 580 000 PLN 12 742 PLN/m2
Warszawa
Ochota
Stara Ochota
124 m2
3 Pok.
Sprzedaż
3 800 000 PLN 8 736 PLN/m2
Łomianki
Łomianki
435 m2
7 Pok.
2 Garaże
Sprzedaż
3 700 000 PLN 10 882 PLN/m2
Warszawa
Wilanów
ul. Zaściankowa
340 m2
6 Pok.
2 Garaże